فیس بوک فرش دستباف کاشان تلگرام فرش دستباف توئیتر فرش دستباف اینستاگرام فرش دستباف گوگل پلاس فرش دستباف
فرش کاشان
سبد خرید فرش ماشینی
تحویل اکسپرس خرید سریع فرش ماشینی 7 روز ضمانت بازگشت گارانتی فرش ماشینی تضمین بهترین کیفیت فرش ماشینی با کیفیت پرداخت در محل ضمانت بازگشت فرش ماشینی ضمانت اصل بودن کالا گارانتی فرش ماشینی
index_text

ضمانت اصل بودن کالا

در مورد فرش های دستباف کاشان نکته قابل توجه برای خریدران این میباشد که متاسفانه عده ی زیادی از فروشندگان فرش دستباف ، فرش های اردکان را بجای فرش های کاشان بفروش میرسانند. تفاوت فرش کاشان با فرش اردکان در کیفیت آن میباشد فرش کاشان بالای 40 سال عمر مفید دارد ولی متاسفانه فرش اردکان پس از گذشت 5 سال کچل یا فاقد پرز میشود .که این متاسفانه عده یی از افراد سود جو را بر آن داشته تا طرح و نقشه فرش کاشان را کپی نموده و با آن فرش اردکان بافت نمایند و آنرا که با هزینه خیلی پایین تر تمام شده است را ، بجای فرش کاشان بفروشند. در این قسمت منظور ما از اصل بودن کالا در مورد فرش دستبافت این میباشد که، فرش اصل کاشان را به شما با ضمانت اصل بودن فرش کاشان و با سند معتبر به شما عرضه خواهیم نمود.

متاسفانه برخی بخاطر قیمت و زیبایی ،فرش های کاشمر را که طرح تبریز بافت میشود خریداری مینمایند باید خدمت این عزیزان عرض نمایم که اینگونه فرش ها بیش از 5 سال عمر مفید ندارند.

نماد اعتماد الکترونیکی
clear-bug-div
ارسال به بالای سایت فرش ماشینی