فیس بوک فرش دستباف کاشان تلگرام فرش دستباف توئیتر فرش دستباف اینستاگرام فرش دستباف گوگل پلاس فرش دستباف
فرش کاشان
سبد خرید فرش ماشینی
تحویل اکسپرس خرید سریع فرش ماشینی 7 روز ضمانت بازگشت گارانتی فرش ماشینی تضمین بهترین کیفیت فرش ماشینی با کیفیت پرداخت در محل ضمانت بازگشت فرش ماشینی ضمانت اصل بودن کالا گارانتی فرش ماشینی
index_text

ضمانت اصل بودن کالا

در مورد فرش های دستباف کاشان نکته قابل توجه برای خریدران این میباشد که متاسفانه عده ی زیادی از فروشندگان فرش دستباف ، فرش های اردکان را بجای فرش های کاشان بفروش میرسانند. تفاوت فرش کاشان با فرش اردکان در کیفیت آن میباشد فرش کاشان بالای 40 سال عمر مفید دارد ولی متاسفانه فرش اردکان پس از گذشت 5 سال کچل یا فاقد پرز میشود .که این متاسفانه عده یی از افراد سود جو را بر آن داشته تا طرح و نقشه فرش کاشان را کپی نموده و با آن فرش اردکان بافت نمایند و آنرا که با هزینه خیلی پایین تر تمام شده است را ، بجای فرش کاشان بفروشند. در این قسمت منظور ما از اصل بودن کالا در مورد فرش دستبافت این میباشد که، فرش اصل کاشان را به شما با ضمانت اصل بودن فرش به شما خواهیم داد .

اما در مورد فرش های ماشینی متاسفانه عده ای از تولید کنندگان فرش ماشینی و فروشندگان فرش ماشینی ، فرش 500 شانه را بجای فرش 700 بفروش میرسانند ( در غالب نام طرح 700 شانه در حالی این عزیزان در کلام خود نیز ابراز داشته اند که طرح 700 نه خود 700 شانه ). و یا فرش 700 شانه را بجای فرش 1000 شانه بفروش میرسانند و آنرا نیز میگویند طرح هزار شانه در حالی که اصل قالی آنها 700 شانه میباشد ویا در مورد فرش 1200 شانه نیز ب همین ترتیب. و همچنین مورد ارایه نوع نخ فرش ماشینی تقلب می نمایند.  بطور مثال نخ ویسکوز ( ابریشم مصنوعی ) یا نخ بی سی اف یا نخ پلی استر بجای نخ اکرلیک بفروش میرسانند.

نماد اعتماد الکترونیکی
شاخه ها
clear-bug-div
ارسال به بالای سایت فرش ماشینی